ZAPYTANIE OFERTOWE dotyczące wykonania prac adaptacyjno remontowych w celu dostosowania pomieszczeń na potrzeby Przedszkola Specjalnego „BŁĘKITNY PARASOL” zlokalizowanych przy ul. T. A. Lenartowicza 9, ul.  Szarych Szeregów 5 oraz Przedszkola Integracyjnego „KOLOROWY PARASOL” przy ul. Kustronia 9a w Rzeszowie

ZAPYTANIE OFERTOWE dotyczące wykonania prac adaptacyjno remontowych w celu dostosowania pomieszczeń na potrzeby Przedszkola Specjalnego „BŁĘKITNY PARASOL” zlokalizowanych przy ul. T. A. Lenartowicza 9, ul.  Szarych Szeregów 5 oraz Przedszkola Integracyjnego „KOLOROWY PARASOL” przy ul. Kustronia 9a w Rzeszowie w ramach realizacji projektu „Kolorowy I Błękitny Parasol” współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, nr umowy: RPPK.09.01.00-18-0010/19

Więcej informacji

Dokumenty przetargowe

 

Informujemy, że używamy plików cookies w celu umożliwienia użytkownikom korzystania z wszystkich funkcjonalności oraz tworzenia anonimowych statystyk serwisu.
Oznacza to, że każdy ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza akceptację plików cookies.

Prosimy także o zapoznanie się z polityką prywatności, która zawiera wszystkie szczegółowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych.
Zamknięcie komunikatu i/lub dalsze korzystanie z serwisu oznaczać będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie polityką prywatności.

×